zakup maszyn rolniczych

Dlaczego warto kupować maszyny rolnicze na Aukcjach Czasowych Ritchie Bros. bez cen minimalnych?

Czy jesteś gotowy, aby przeżyć emocje związane z aukcjami czasowymi Ritchie Bros. bez cen minimalnych? Dowiedz się dlaczego warto dołączyć do naszych aukcji maszyn rolniczych, a następnie zaloguj się, aby wziąć w nich udział.

Szeroki wybór marek i typów sprzętu rolniczego

Na aukcjach czasowych Ritchie Bros. bez cen minimalnych można znaleźć szeroką gamę producentów i typów używanego sprzętu ciężkiego. Uznane marki z całego świata, takie jak Fendt, John Deere, Claas, Case i wiele innych są dostępne u sprzedawców z całej Europy.

Możesz również znaleźć szeroką gamę typów sprzętu, takich jak ciągniki rolnicze, kombajny, sieczkarnie, opryskiwacze, po sprzęt i osprzęt dla branż rolniczej.

Maszyny rolnicze na każdą kieszeń

Duży lub mały, stary lub nowy – znajdziesz wspaniałe opcje używanego sprzętu, który pasuje do Twojego budżetu. Pamiętaj: nie ma cen minimalnych lub ofert zastrzeżonych. Więc nawet jeśli myślisz, że wartość konkretnej maszyny może być trochę poza Twoim zasięgiem, zacznij licytować wcześniej – a możesz wygrać ją w dobrej cenie!

Łatwe licytowanie i szybka dostępność

Udział w naszych aukcjach czasowych jest łatwy i przyjemny. Wystarczy tylko utworzyć bezpłatne konto i zarejestrować się na aukcję rolniczą. Licytacja jest otwarta przez kilka dni, a sprzedaż maszyn kończy się w określonym dniu i o określonej godzinie. Oferty możesz składać za pomocą komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego. Po rozpoczęciu aukcji znajdź interesującą Cię maszynę i kliknij przycisk „Szybka licytacja”. Możesz również ustawić wygodną „Ofertę maksymalną” i pozwolić, aby nasz system licytował za Ciebie. Nie zapomnij włączyć powiadomień o licytacji, aby upewnić się, że nadal jesteś w grze!

(Prawie) natychmiastowa dostępność maszyn

Na dzisiejszym rynku czas oczekiwania na realizację nowych maszyn jest długi, a dobre używane maszyny rolnicze mogą być trudne do zdobycia. To może potrwać kilka miesięcy, aby znaleźć to, czego potrzebujesz i mieć sprzęt szybko gotowy do pracy. Nie w przypadku aukcji Ritchie Bros.: jeśli wygrasz maszynę, po prostu za nią zapłać, odbierz i zabierz ją do pracy!

Jesteśmy tu, aby pomóc

W Ritchie Bros. naszym celem jest to, aby nasze aukcje były tak łatwe i uczciwe, jak to tylko możliwe. Nie ma znaczenia, czy kupujesz czy sprzedajesz, czy pracujesz na własny rachunek czy reprezentujesz gospodarstwo rolne, czy bierzesz udział w naszych aukcjach po raz pierwszy czy 50-ty – jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc na każdym kroku.

Brzmi dobrze?

Nie możemy się doczekać, aż weźmiesz udział w naszych nadchodzących aukcjach!

zakup maszyn rolniczych

Dodaj komentarz