Do czego służy Drillmat 3 i co go wyróżnia?

Drillmat 3 to nowoczesne urządzenie przeznaczone dla rolnictwa precyzyjnego. Dzięki temu sprzętowi możliwe jest automatyczne założenie ścieżki technologicznej w siewniku. To idealne rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw, którym zależy na automatyzacji procesów i usprawnieniu codziennej pracy.

Czym jest urządzenie Drillmat?

Drillmat 3 to urządzenie o wielu możliwościach, które doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie rolnym. Jest ono przeznaczone do siewników i umożliwia przeprowadzenie bardzo precyzyjnego siewu. Przede wszystkim, posiada funkcję automatycznego zakładania ścieżek technologicznych, co umożliwia bardzo precyzyjny siew, a to ma ogromne znaczenie dla późniejszej wielkości plonów. Jak wiadomo czynniku ludzki w pracy może czasem zawieść. Inaczej jest w przypadku nowoczesnych maszyn, które dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii dają możliwość wykonywania prac w gospodarstwie w sposób precyzyjny i zawsze optymalnie. Müller Drillmat 3 wykorzystuje sygnał GPS. Możliwe jest w ten sposób sterowanie ciągnikiem poprzez nawigację, co jeszcze bardziej zwiększa precyzję prac. Sprzęt ten daje też możliwość monitorowania na bieżąco wszystkich najważniejszych dla siewnika funkcji, co ma również wpływ na jakość siewu. Inwestycja w tak nowoczesne urządzenie jest więc inwestycją w jakość i wielkość plonów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zoptymalizować proces siewu w swoim gospodarstwie postaw na Drillmat. Wykorzystanie tego sprzętu przyniesie Twojemu gospodarstwu szereg korzyści.

Poznaj zalety Drillmat 3

Müller Elektronik Drillmat 3 to urządzenie, które wyróżnia się szeregiem zalet. Przede wszystkim jest to sprzęt funkcjonalny, który pomocny jest w pracach bardzo precyzyjnych. Umożliwia chociażby dokładne dozowanie materiału siewnego. Można go też z powodzeniem wykorzystać jako licznik hektarów. Całość wykonana została w taki sposób, aby wytrzymać nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych – ma to bardzo duże znaczenie w przypadku pracy na zewnątrz o różnych porach roku. Drillmat 3 Müller to sprzęt łatwy w montażu i późniejszej obsłudze.

Kupuj w sprawdzonych sklepach

Profesjonalny sprzęt Müller to propozycja dla osób, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Warto je zastosować w każdym gospodarstwie, które nastawione jest na duże plony. Sprzęt ten warto kupić w sprawdzonym sklepie, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że dostajemy oryginalne urządzenia w dobrych cenach. Na Isobus.pl kupisz Drillmat 3 i wiele innych sprzętów do gospodarstwa rolnego.

 

Dodaj komentarz